VV 17.12.2019

VV OSH Prachatice 17.12.2019 v 17.00 hodin

Přítomni: Ing. BC. Kotrcová H., Kainc J., Rokůsek F., Zaunmüller V., Tremmelová L., Fiedler J., Haubelt J., Flachs J., Soukupová V., Fencl F., Babka Z.

Hosté: Ing. pl. Milan Raba

Omluveni: Prokop S., Marek J., Přída M.

 

Program

1. Prachatická hasičská liga

  • Jan Fiedler končí s obsluhou časomíry OSH Prachatice pro pohárové soutěže v rámci PHL, v obsluze bude pokračovat pouze při pořádání postupových soutěží OSH Prachatice tzn. jarní kolo hry Plamen, Okresní soutěž v PS kategorie I. a II., Okresní soutěž družstev dorostu a jednotlivců a podzimní kolo hry Plamen
  • Bude zapsána změna v propozicích PHL z tohoto důvodu a pořadatelé si budou muset časomíru na jednotlivé pohárové soutěže domlouvat sami, Petra Miklasová obvolá všechny dotčené pořádající sbory, aby se na tuto změnu připravily.
  • Další změnou je obsluha a zajištění jednotných strojů. Spravovat okresní PS 12 bude nadále Jan Fiedler, ale na jednotlivé pohárové soutěže PHL si je budou muset pořadatelé u něho vyzvednout a zajistit k nim strojníka. Po soutěži je opět převezou a předají do rukou Janu Fiedlerovi.
  • Dětské přetlakové ventily bude mít na starosti Václav Zaunmüller, který na každou soutěž zajistí dodání
  • Nominovat na každou soutěž jednoho proškoleného rozhodčího PHL – zajišťovat bude se sekcí rozhodčích Petra Miklasová
  • Seminář zástupců sportovních družstev a pořadatelů PHL se bude konat v pátek 7.2.2020 od 18.00 hod. v malé zasedací místnosti územního odboru HZS Prachatice. Na seminář bude pozván jeden zástupce za sportovní družstvo a Petra Miklasová zajistí rozeslání pozvánky na jednotlivé pořadatele a sbory účastnící se PHL.

 

Zapsala: Libuše Tremmelová

Tomáš Marek